Adrasan Tekne Turları Koray Kaptan

  Adrasan Koyları Tekne Turu – 1 Temmuz

  1 Gününüze  Talibiz

  Ailenizle huzur içinde berrak denizlerde, yemyeşil koylarda geçireceğiniz 1 gününüze talibiz.  Hayatınızın en harika günlerinden biri olacağına dair garantimiz mevcut 🙂

  Adrasan’dan iki farklı istikamete tekne turuna çıkabilirsiniz. Bunlardan birisi Suluada, Korsan Koyu istikametidir, diğeri ise Ceneviz Koyu istikametidir. İkinci istikameti tercih etmeniz durumunda Ceneviz Koyu’na denizden demir atarak koyda yüzebilir, karaya çıkabilir ve eşsiz güzellikteki doğasının tadını çıkarabilirsiniz. Olimpos veya Adrasan’da tatilde iseniz  Koray  Kaptan’la görüşerek O’nun tavsiyeleri doğrultusunda bir rota belirleyebilirsiniz.

  Ceneviz Koyu

  Bakir doğası, güneşin tertemiz sulara yansıması ve daha birçok güzellikleri gözler önüne seren koy, görenlerin hafızalarında büyük bir yer ediniyor. Mavi ve yeşil burada farklı bir atmosfer yaratıyor. Doğal  bir tatil isteyenler için ideal bir nokta olan Ceneviz Koyu, Olimpos’ta bulunduğunuz zamanlarda hem keşfedebileceğiniz hem de yüzerek ve güneşlenerek günün tadını çıkarabileceğiniz bir yer. Ceneviz Koyu’nu mutlaka  görmenizi tavsiye ediyoruz.