Adrasan Tekne Turları Koray Kaptan

  Adrasan Tanıtım Yazıları

  Bu Renklere Bayılacaksınız

  Çünkü bu tonda bir deniz büyük ihtimalle daha önce görmediniz, bu temiz ve berraklıkta bir suda denize girmediniz ve böyle bir kumsalda güneşlenmediniz.

  Eğer Suluada’yı görmediyseniz üstte bulunduğumuz iddialı cümlelerin arkasındayız. Çünkü Suluada o çok meşhur Maldivlere taş çıkaracak güzellikte bir kumsala ve denize sahip.

  Tüm bunları test etmek için bir gününüzü bize ayırmanız yeterli olacak. Oldukça iddialı bir şekilde söyleyebiliriz ki hayatınızın en harika günlerinden birini yaşayacaksınız. Sabah 09-10 civarında teknemiz Durusu Adrasan sahilden hareket edecek ve müzik eşliğinde Suluada’ya eğlenerek gideceğiz. Tüm günümüz Suluada’nın çevresindeki koylarda geçecek ve öğlen yemeğinizi teknede yiyeceksiniz. İsteğinize bağlı olarak alkollü ve alkolsüz içecekler emrinizde. Gün içinde elbette sizlere çeşitli ikramlarımız olacak ve en önemlisi tüm gün sizinle ilgileniyor olacağız.

  Ve gün bitiminde hayal gibi zamanları ardınızda bırakmış olmanın hüznü üzerinize çökecek. Adrasan Suluada tekne turlarımız her sabah Adrasan sahilden kalkış ile sürüyor. Bizi arayın rezervasyonunuzu alalım ve size hayatınızın en renkli günlerinden birisini yaşatalım..

  Rezervasyon Tel : 0 506 5288099

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Anti-Spam Quiz: