Adrasan Tekne Turları Koray Kaptan

  Adrasan Tanıtım Yazıları

  Adrasan’ın Fark İçeren Tekne Turu

  Başlığa bakınca içinizden “nesi farklı, sizin tur altın tozu mu içeriyor ? ” ya da “siz farklı bir yere mi götürüyorsunuz ?” gibi sorular gelebilir 🙂 Gelsin de zaten, gelsin ki bize sorun biz de vereceğimiz hizmetle aklınıza gelen her türlü soruya karşılık verebilelim.

  Adrasan sahilde Koylara ve Suluada’ya tekne turu hizmeti veren çok sayıda tekne mevcut. Hepsi komşularımız ve hepsi bize göre iyi insanlar, ellerinden geldiğince sizlere güzel bir gün geçirmenize çalışıyorlar. Peki bizim farkımız nerede ortaya çıkıyor ?

  Öncelikle biz kapasite fazlası misafir asla kabul etmiyoruz. Teknemizin belli bir kapasitesi var ve mümkün olduğunca bu sayının altında kişi le tura çıkıyoruz. Bu bize maddi anlamda daha az kazanma gibi bir duruma yol açsa bile sizin memnuniyet oranınızı kat be kat artırıyor. Tıka basa bir tekne ile mi tüm gün tur yapmak istersiniz yoksa rahat hareket edebildiğiniz bir tekne ile mi ? Bunun ayrıca bir avantajı ise sizlerle rahatça ilgilenebilme imkanı sağlıyor oluşu. Diğer bir avantajı ise özellikle öğlen yemeklerinde sizlerin rahatça ve tadını çıkararak yemek yiyebilecek alan bulmanız ve ek olarak sayının az oluşu sebebiyle yemeklere gösterilen ilginin daha fazla olması, bu sayede sizlere daha lezzetli bir yemek sunabilme imkanını bize sağlıyor oluşu.

  Yine gün içinde sizlere sunacağımız ikramların kalitesi otomatik olarak artıyor. Evet belki diğer teknelerden az kazanıyoruz ama uzun vadede sizlerin memnuniyetini kazanmış olmayı daha değerli görüyoruz.

  Özel ve keyifli bir Adrasan tekne turu günü için bekliyoruz, aynı fiyata kaliteli bir gün geçirme garantisi ile 🙂

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Anti-Spam Quiz: