Adrasan Tekne Turları Koray Kaptan

  Adrasan Tanıtım Yazıları

  Adrasan Tekne Turları

  Tatilinizi Adrasan’da yapıyorsanız mutlaka katılmanız tavsiye edilen aktivitelerin başında tekne turları gelir. Genellikle günübirlik olan Adrasan tekne turları sabah Adrasan’dan ayrılıp akşam üzeri dönüş şeklindedir. Adrasan tekne turları iki farklı rota çizmektedirler. Birisi Olimpos tarafına diğeri ise Suluada ve Korsan Koyu’na doğru gider. İki farklı güzergahta da çok özel koylar yer almaktadır. Eğer imkanınız ve zamanınız varsa iki rotayı da görmenizi tavsiye ederiz.

  Foto Galeri için tıklayın

  Koray Kaptan doğma büyüme Adrasanlı olması sebebi ile çocukluğu denizde geçmiş tecrübeli bir kaptandır. Kaptanlığının iyi oluşunun yanısıra Adrasan çevresi koyları çok iyi biliyor oluşu sayesinde sizlere sorunsuz ve keyifli bir gün geçirmeniz için tüm imkanları sağlar. Bir gününüzü ayırdığınız bu tekne turu hayatınız boyunca anımsayacağınız eşsiz güzellikleri hafızanıza kazıyacaktır, bunu iddia ediyoruz.

  Adrasan’dan tekne turuna çıkmak istediğimiz zaman 2 farklı tur seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan ilki  Akseki, Sazak, Ceneviz, Korsan ve Aşk Mağarası’nın bulunduğu koylar turu 2.si ada turu olmak üzere 2 tane Ada plajı, 1 tane adanın ismini aldığı buz gibi kaynak suyunun aktığı bölge,Amerikan koyu ve fener koyuna uğranmaktadır.turlarımız yemekli olup balık levrek yada çipura,salata ve spagetti servisinden oluşmaktadır. Ayrıca çay ve bisküvi ve meyve servisimiz bulunmaktadır.turlarımızda ailenizden birisi gibi karşılaşacağınız kaptan ve ekibiyle karşılaşacaksınız.her koyda yüzme molaları ile Akdeniz’in sıcak sularında ferahlayacaksınız.daha detaylı bilgi için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Anti-Spam Quiz: