Adrasan Tekne Turları Koray Kaptan

  Adrasan Tanıtım Yazıları

  Adrasan Suluada 2018 Tekne Turu Sezonu Başladı

  Bugün itibariyle teknemiz Durusu’yu denize indirdik ve tekne turlarına başladık. Adrasan ve Olimpos’ta tatile gelen misafirlerimizi günübirlik Suluada ve Adrasan Koylarına düzenlediğimiz turlar ile ağırlıyoruz. Geçen yıl ağırlıklı olarak Suluada istikametine yaptığımız turlar bu yaz sezonunda da Suluada ve koylara yönelik olacak. Ceneviz Koyu, Sazak Koyu, Korsan Koyu gibi koyları kapsayan turlarımız da misafirlerimiz tarafından çok seviliyor.

  Geçen yıl ulusal medyada Suluada ile ilgili haberlerin çıkması ile Suluada gözde güzergahımız oldu. Pırıl pırıl denizi, rengi iç açan kumsalı ile Maldivleri andıran Suluada “Türkiye’nin Maldivleri” yakıştırması ile görenlerin unutamayacağı güzellikte bir yer.

  Sabah saatlerinde Adrasan’dan ayrılan teknemiz gün boyunca koylarda molalar vererek akşam saatlerinde tekrar Adrasan’a dönüyor. Öğlen yemeğini teknede veriyoruz ve menüde genelde balık – makarna ve salata oluyor. Gün boyu teknede sıcak – soğuk içecek servisi mevcut.

  Durusu Teknesi ile Vip Tekne Turu

  Durusu Teknesi’ni diğer teknelerden ayıran ise vip hizmet veriyor olması. Detaylar herkesin dikkat ettiği konular değildir, biz detaylara önem veriyoruz ve önem verdiğimiz küçük görünen o detaylar toplamda size verdiğimiz hizmeti vip seviyesine taşıyor. Teknemizin kalitesi, hijyen ve temizlik konusundaki titizliğimiz, güleryüz gibi konular bunların başlıcaları.

  Aynı fiyata vip bir tur deneyimi yaşamak elinizde, arayın unutamayacağınız bir gün geçirin. Hizmet kalitesi konusunda ise size garanti veriyoruz. Memnuniyet oranımız % 100 dür:)

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Anti-Spam Quiz: